ELEKTRONIZACE PRACOVNĚPRÁVNÍ AGENDY ANEB CESTA K HR BEZ PAPÍRŮ

Kurz č. 17785

Přednáší Mgr. Daniel VEJSADA
Působí v advokátní kanceláři PRK Partners s.r.o., ve které se zabývá pracovním právem, exekucemi a insolvencí zaměstnanců.
Termín čtvrtek 5. prosince 2019
Začátek

9.00 (prezence od 8.15, předpokládaný konec cca v 14.00)

Místo BEA campus, tř. Kosmonautů 1, Olomouc 779 00

Program kurzu

Seminář pořádáme ve spolupráci se vzdělávací agenturou INTELLEGO Olomouc - www.intellego.cz

 

Komu je školení určeno:
Školení je určeno personalistům, HR manažerům, interním právníkům, vedoucím a dalším osobám, kteří se zabývají pracovním právem a personalistikou.

 

Cíl školení:
Cílem školení je seznámit účastníky s možností odbourat při vedení pracovněprávní agendy potřebu papírových dokumentů. V rámci semináře probereme, které dokumenty je již dnes v rámci pracovněprávní agendy možné vyhotovovat elektronicky, a u kterých je zatím dobré nespěchat. Seminář se zaměřuje především na právní aspekty vedení pracovněprávní agendy, nikoli na technické.

 

Program školení:


1. Elektronické dokumenty v právní úpravě, legislativa, chystané změny

Účastníci budou seznámeni s právní úpravou elektronických dokumentů, zejména z pohledu jejich rovnocennosti s dokumenty v listinné podobě.

2. Elektronické podpisy a jak na ně

Dále bude probráno podepisování elektronických dokumentů, účastníci budou seznámeni s různými druhy elektronických podpisů pečetí a možností jejich použití v rámci pracovněprávních vztahů.

3. Pracovněprávní dokumenty a jejich elektronizace

Následně budou probrány jednotlivé kategorie pracovněprávních dokumentů a možnost jejich elektronizace z praktického pohledu při personální praxi. Podíváme se, které dokumenty již dnes lze mít v elektronické podobě a kde je lepší zatím počkat. Nezapomeneme probrat ani řádné doručování dokumentů zaměstnancům či naopak zaměstnavateli.

4. Diskuze nad zkušenostmi účastníků, zodpovězení dotazů

 

Další informace:
Účastníci školení obdrží certifikát o absolvování kurzu a podkladový materiál. Součástí školení je občerstvení a nápoje zdarma.

Pro členy SÚ
1 836 Kč
včetně 21% DPH
Pro ostatní
1 936 Kč
včetně 21% DPH